Americká zpěvačka Janet Jacksonová odložila své evropské turné, při kterém měla vystoupit i v Praze. Náhradní termíny zatím nejsou známé, řekl Petr Novák z pořádající agentury Live Nation.

V Praze měla sestra slavného Michaela Jacksona vystoupit 20. dubna v O2 areně. Lístky je možné od 14. března vracet v místě jejich zakoupení.

Zpěvačka má zdravotní problémy, koncem minulého roku uvedla, že přerušuje turné k novému albu Unbreakable, protože musí podstoupit blíže neurčený chirurgický zákrok. Spekulovalo se o tom, že trpí rakovinou. To později Jacksonová vyvrátila a uvedla, že jí čeká operace hlasivek.

Pořadatel pražského koncertu ještě počátkem ledna ubezpečoval, že zdravotní problémy zpěvačky koncert neohrozí.

Pro agenturu Live Nation nejde o jediný problematický letošní koncert. Minulý měsíc oznámila, že koncert zpěvačky Rihanny plánovaný na 26. července do Eden Arény se přesouvá do pražské O2 areny na 25. července.

Týden nato ale zpěvačka změnila názor a pražské vystoupení stanovila opět na původní termín 26. července, kdy ale proběhne v halové O2 areně. Vstupenky zakoupené na původní místo konání, tedy do Eden Arény, se nevyměňují a je nutné je vrátit v místě jejich zakoupení do 30. června. Vstupenky zakoupené na předchozí termín do O2 areny zůstávají v platnosti.