Kontroverzní písničkářka Tori Amos už tolik nešokuje pobuřujícími výroky, neprovokuje výstřednostmi. Usazuje se - ale v tom nejlepším smyslu slova. Její imaginace přitom není o nic slabší než dříve.

Nové album The Beekeeper, podobně jako předchozí Scarlet's Walk a jeho dodatek Scarlet's Hidden Treasures, můžeme považovat do jisté míry za koncepční dílko, "román v písních".

Dokonce shrnula tematicky blízké písně - kapitoly - do jakýchsi dějových linií. A stejně jako na předchozích albech tu nalezneme kupu autobiografických, ovšem obecně platných momentů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.