Koncem 90 let pomalu mizela generace "křehkých" písničkářek, jejichž hlavní devizou byl především silný hlas a prosté písničkářství. A přesně v ten moment se objevila Tori Amos se svými klavírními baladami a texty pramenícími ze životem rozervané duše.

Za necelých 15 let dala již dohromady sedm studiových nahrávek a několik kompilací. Nyní přichází s osmou řadovkou, která by se dala charakterizovat jako voňavě hudební průlet nad rozkvetlými bylinami života a jeho příběhy. Sám název Beekeper neboli Včelař je více než příznačný.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.