Ska muzika je v České republice na vzestupu. Když pomineme stabilní tuzemské veličiny jako Sto zvířat nebo Fast Food, nezanedbatelnou zásluhu má i slovenský Polemic. Ten na scéně působí již neuvěřitelných sedmnáct let a postupem času zraje jako dobré víno. Novinka disponuje všemi atributy, které se od ska čekají - skočnost, houpavý rytmus, který svádí k tanci a hlavně pohodovou a uvolněnou atmosféru. Přitom se však kapela neuzavírá do stylových klišé a svou muziku obohacuje některými překvapivými prvky - viz. slovenská "lidovka" Mládenci ve stylu ska nebo hostování guru slovenského jazzu Petera Lipy. Výsledkem je pak nahrávka, která pobaví a při jejímž poslechu vám slovy meteorologa Zákopčaníka zůstává "slunce v duši". (bor)

 

Polemic: Nenudin. Vydavatel: Sony BMG.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.