Režisér a scénárista České televize Jiří Vondrák si Janu Kirschner, jako zatím jediného slovenského umělce, vybral do cyklu dokumentů s názvem Uprostřed běhu. Portrét Jany Kirschner, která proráží i na evropský trh, by se měl na obrazovce objevit na začátku příštího roku.

„Drží si úžasnou úroveň vkusu. Je to velice kvalitní muzika, a přitom si zachovává šarm, půvab, který se hned tak nevidí,“ řekl Vondrák k tomu, proč do svého cyklu zařadil právě Kirschner. „A to je také důvod, proč je znávaná i u nás v Čechách mezi hudebními odborníky,“ dodal.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.