Dagmar Pecková vystoupí na hudebním festivalu Struny podzimu s novým programem složeným z Mozartových skladeb věnovaných ženám. Koncert se koná v neděli 20. listopadu v Rudolfinu. Pěvkyni doprovodí Pražská komorní filharmonie s Vojtěchem Spurným. Recitál je podle pořadatelů festivalu jediným podzimním tuzemským koncertem oblíbené sólistky, žijící s rodinou v Německu.

Spurný, známý především jako cembalista, dirigent a operní režisér, zatím občas doprovázel Peckovou na klavír a zaznamenal s ní v této roli mimořádný ohlas při letošním Pražském jaru. S taktovkou bude s ní účinkovat poprvé.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.