Českou jazzovou scénu nelze pro její pestrost a bohatost příliš zobecňovat, přesto lze s "přimhouřeným uchem" vysledovat jeden z jejích současných proudů: vyznačuje se nejen příklonem k intimnějšímu výrazu či překračováním hranic žánru směrem k lidové a klasické hudbě, ale také stále častější spoluprací se zahraničními hudebníky a ostatně i společnou vydavatelskou značkou Animal Music.

V těchto mezích se pohybuje i Memory Flash, nová deska jazzového kytaristy a skladatele Petra Zelenky, byť v jiných ohledech naopak kategoriím prchá.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.