Co máme rádi na letních festivalech? Jak kdo - na těch "echt" rockových se lze uvolnit a odpočinout si od všednosti hlasitou muzikou na prašném mlatě či v bahnité oranici poseté kelímky od piva. K vidění jsou věci, z nichž jsou kalhoty opuštěné svým nositelem přímo pod pódiem ta nejmírnější.

Folkové přehlídky bývají samozřejmě daleko cudnější, jeden si tam může pěkně zabroukat s oblíbeným písničkářem a přijet klidně s celou rodinou. Předpokládejme však, že se na festivaly jezdí hlavně za hudbou.

Portál iHNed.cz pro vás sestavily průvodce tuzemskými festivaly letošního léta včetně soutěže o vstupenky na ty, které jsou vašemu vkusu či domovu nejblíž.

Počet vstupenek na jednotlivé festivaly je omezen a pohybuje se v rozmezí 3 - 20 podle dohody s každým pořadatelem. Jména vítězů budou vylosována a jejich seznam bude zveřejněn jako součást speciálu.

Další festivaly a soutěže o vstupenky budou na tomto místě postupně přibývat.

První výherci: Festival Respect (Praha, 26. - 27.6): Správná odpověď je Robert Plant. Výherci: Jan Balda, Tomáš Hodač, Tomáš Urban, Tomáš Vencl

Okolo Třeboně (26.-28.6): Správná odpověď: Vítek z Prčic. Výherci: Michaela Killarová, Miroslav Straka, Miroslava Trnková, Jan Švíka

 

Související