Britka Susan Boyleová, která se proslavila výkonem v britské soutěži talentů, řekla v rozhovoru pro americkou televizi, že raketový nástup své slávy pro ni byl něco jako úder bouracího kladiva. Přepis rozhovoru, který stanice NBC odvysílá ve středu, přinesla agentura Reuters.

Bylo to první televizní interview, jež Skotka poskytla od konce května, když v soutěži Britain's Got Talent skončila druhá, zhroutila se vyčerpáním a musela být přijata na londýnskou kliniku. V soutěži ohromila hlavně interpretací muzikálového I Dreamed a Dream a její vstoupení na internetu zhlédlo 275 milionů lidí.

Chci být upřímná

Na otázku, co pro ni náhlá popularita znamená, odpověděla: "Bylo to jako dopad bouracího kladiva. Každý, kdo něco podobného zažije, má problém tomu porozumět. Chci být upřímná. Myslím, že bylo zapotřebí, abych to pochopila, a podařilo se mi to trochu díky vedení toho skvělého týmu," řekla tazatelce Meredith Vieiraové, která nezapomněla pochválit Boyleové nový účes.

Osmačtyřicetiletá zpěvačka také řekla, že být vytržena z neznáma tak, jak se to přihodilo jí, je něco jako odjet na dlouhý výlet. "Nevíte, co se stane, a nevíte ani, jak to skončí. Nechci, aby to skončilo," sdělila.

Vyhráli ti nejlepší, prohlásila Boyleová. V soutěži talentů skončila druhá - čtěte ZDE

Susan Boyleová, "ta paní" z britské SuperStar, se z druhého místa zhroutila - čtěte ZDE

Teď natáčí pod vedením jednoho z porotců soutěže Simona Cowella desku. Odřekla ale několik plánovaných koncertů včetně natáčení, k němuž měla na přelomu června a července přijet do Prahy.

Související