Avizované tlačenice filmových fanoušků v Uherském Hradišti se nekonají. Za organizační zvládnutí i přidaná projekční místa se právě probíhající Letní filmová škola sama pochválila v mimořádné tiskové zprávě. Zimní stadion sice není žádný karlovarský Thermal a akustika filmových projekcí je v něm... inu, jako na zimním stadionu, ale míra tolerance diváků v Hradišti byla vždy větší než malá.

Navíc se i letos opakuje stará "bolest" edukativní LFŠ, kdy houfy mladých návštěvníků sledují atraktivní mainstreamové kusy ve večerním letním kině (jako například Renčova Hlídače č. 47), zatímco Slovácké divadlo zeje prázdnotou při projekci a besedě s rakouskou avantgardní ikonou používající jméno-logo VALIE EXPORT - kterou ovšem téměř nikdo nezná.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Poslední tři dny zbývají do ukončení LFŠ. Reportáž přináší něco vtipných postřehů, slovenské žraloky brousící si zuby na české diváky a hrdinku softpornové Emmanuelly.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.