Slavná malijská zpěvačka Oumou Sangare, v Česku známá i díky koncertu na loňském festivalu Respect, dala novému albu název Seya, Radost. Radost skutečně čiší z každého tónu, nikoliv však z obsahu písní. Seya rozvádí závažná témata, charakteristická i pro zpěvaččiny desky z devadesátých let.

Zahraniční periodika ve spektru od magazínů specializovaných na world music po "všelidová" média typu The Observer se předhánějí v superlativech a označují Seya minimálně za nejlepší africkou nahrávku roku. Podobný hromadný jásot může působit podezřele, ale v případě Oumou nezbývá než se přidat.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • RECENZE: Malijská zpěvačka Oumou Sangare možná vydala nejlepší africké album roku, shodují se hudební novináři.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.