Představení z první ligy současného evropského tance nabízí hostování německého tanečního divadla DorkyPark na Nové scéně pražského Národního divadla. DorkyPark (dejme tomu "Park trapáků"), který před sedmi lety založila tanečnice a choreografka argentinského původu Constanza Macras, přijíždí s představením z roku 2008 nazvaným Hell on Earth (Peklo na zemi).

Fantazie světoobčanky

Z významných choreografů německé taneční scény jsou v Praze známi především loni zesnulá Pina Bausch, radikální reformátor baletu William Forsyth a věhlasná představitelka fyzického divadla Sasha Waltz. Zcela jiný choreografický názor představuje Constanza Macras.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.