Radikálně vyhrocený dokument O kapitalismu s láskou, jenž loni natočil kontroverzní americký filmař a spisovatel Michael Moore, vyznívá jako pobouřená reakce na finanční a ekonomickou krizi. Režisér ale na filmu, který zítra vstupuje do českých kin, začal pracovat ještě před krachem banky Lehman Brothers.

Zpráva o stavu Unie

Moore již ve svých předchozích filmech (Bowling for Columbine, Fahrenheit 9/11, Sicko) pranýřoval soudobé poměry v USA, zaměřoval se ale na dílčí témata.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • RECENZE: Za místo zločinu Michael Moore označil Wall Street. Filmový Däniken kapitalismus miluje, ale nemazlí se s ním.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.