My přece nejsme obyčejná rodina, jsme firma. Dost sledovaná firma.

Jedna z ústředních replik hlavního hrdiny v podání Colina Firtha přesně vystihuje podstatu ústřední zápletky britského filmu Králova řeč, o němž se už týdny hovoří jako o jednom z hlavních favoritů letošních Oscarů.

Skutečný životní příběh introvertního, zakomplexovaného a nejistého prince Alberta, vévody z Yorku, který se po skandální abdikaci svého staršího bratra Edwarda nečekaně a nedobrovolně stal novým králem Jiřím VI., panovníkem země na prahu války s Německem, se ukázal být výtečným námětem pro celovečerní film.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.