Zpěvačka Lady Gaga se objeví v americkém seriálu o rodince Simpsonových. Podle britského zpravodajského serveru BBC to potvrdila to produkce kreslené show.

Epizoda s názvem Lady Goes Gaga se v USA bude vysílat na jaře 2012. Popová zpěvačka text své postavy namluvila tento měsíc.

"Byla to jedna z nejlepších věcí, jakou jsem kdy dělala," řekla podle serveru BBC pětadvacetiletá zpěvačka. Při namlouvání svého komentáře si prý musela neustále připomínat, jak je humor kreslených postav upřímný.

"Na tuto věc jsem se snažila soustředit, abych moc nepřehrávala a byla opravdu tak upřímná, jak to bylo možné," řekla Lady Gaga, vlastním jménem Stefani Germanottová.

Překvapila Groeninga

Postava Lady Gaga se v seriálu objevila již jednou, v epizodě, kde účinkovala s Eltonem Johnem, popová zpěvačka ji ale tehdy nenamlouvala. Tentokrát přijede kreslená Lady Gaga do Springfieldu povzbudit Lízu která má nízké sebevědomí.

Lady Gaga prozradila, že její kreslená dvojnice nakonec políbí Lízinu matku Marge a řekne "jablko nepadá daleko od mého uměleckého stromu".

Tvůrce seriálu prý překvapily zpěvaččiny improvizační i herecké schopnosti. Producent populárního pořadu Matt Groening řekl, že v něm od začátku chtěl vždycky mít ty největší ikony současnosti, a Lady Gaga "jí je".

Související