U příležitosti osmdesátých narozenin zpěvačky Hany Hegerové uspořádaly Hospodářské noviny anketu mezi osobnostmi české hudby. Vypovídá o tom, že Hegerovou si mimořádně cení nejenom její někdejší textaři či skladatelé, ale že silně působí i na mladší generace.

Kromě výrazných osobností typu skladatele Petra Hapky, textaře Michala Horáčka, zpěváků Dana Bárty či Richarda Müllera se ochotně zúčastnili třeba Mardoša z Tata Bojs nebo písničkářky Jana Šteflíčková a Martina Trchová.

Anketní otázka, kterou HN všem zúčastněným položily, zněla: "Co pro vás osobně znamená Hana Hegerová a vzpomenete si, jak jste se s ní nebo její hudbou poprvé setkali?"

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.