Nejsprostší inscenace Dejvického divadla, nejbizarnější zpodobení Boha, nejzábavnější obraz lidské bezprizornosti.

Tím vším je divadelní adaptace povídkové knihy Acid House (Barevnej svět) britského spisovatele Irvina Welshe. Její autor Daniel Majling ji nazval Ucpanej systém. Režíroval Michal Vajdička.

S Hospodinem ve stejné hospodě

V hospodě na periferii, je jedno jestli někde ve Skotsku, nebo v Ostravě-Porubě, se potkávají chlápci, kteří nevědí, co se životem. Zabíjejí čas kecama a pitím, taky mají "fočusový" tým a svého trenéra, což je zároveň hospodský a fotr jednoho z nich.

Na první pohled to vypadá jako groteskně nadsazený vzorek sociálně vyloučené lokality, ale posléze si uvědomíme, že jde o výstižný a přes všechny šílenosti i poměrně realistický obraz současného lidstva.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.