Během své 142dlouhé historie přepychový hotel Grand Hotel La Pace v Toskánsku navštívil Paul Cézanne i Giuseppe Verdi. Obrovskou pozornost na sebe ale začátkem března strhla zatím stále první dáma Ruska Světlana Medveděvová.

Pro sebe a svůj doprovod si totiž na týden pronajala celé patro a její podmínkou bylo, že v hotelu nesmí být už žádní jiní hosté.

Místní hoteliéři i radnice proto doufají, že do oblíbeného toskánského střediska zavítají další ruští oligarchové a jejich manželky. Rozhodli se proto, že k nápisům v italštině a angličtině přidají ještě ukazatele a popisky v ruštině.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.