Grand designéry roku 2011 se o víkendu stala dvojice šperkařů Daniel Pošta a Zdeněk Vacek. Ještě minulý rok přitom neměli šperkaři ani vlastní kategorii.

"Výborní šperkaři tu byli vždycky, jen se asi tenhle obor nezdál být dost sexy," říká Daniel Pošta, který ženám "věší" na krk lana.

HN: Jaký typ žen ocení vaše šperky?

Ideálem je každá silná žena, která umí ten šperk nosit. Už je jich docela hodně, jsou to většinou dámy z mediální sféry nebo podnikatelky, ale viděl jsem i paní za pokladnou v obchodě ozdobenou naším šperkem. Rozhodně necílíme jenom na vyšší příjmovou skupinu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.