V tvorbě režiséra Stevena Soderbergha se střídají díla závažná, politicky i umělecky ambiciózní (Che Guevara) s filmy oddechovými (cyklus Dannyho parťáků). Do druhé skupiny patří i jeho nejnovější snímek Bez kalhot, který vstoupil minulý týden do českých kin. Dovoluje nahlédnout do prostředí pánského striptýzu, kde svlékající se muži baví dámské publikum pohybovými dovednostmi a svalnatými těly.

Ale na rozdíl od tematicky příbuzné anglické tragikomedie Do naha!, která zohlednila sociální zázemí striptérů, spoléhá nanicovatý příběh špičkového striptéra Mikea, jenž do řemesla zaučí mladičkého adepta Kida, na bezpočet klišé.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nový film režiséra Stevena Soderbergha čerpá ze zkušeností, které herec Channing Tatum nasbíral jako striptér. Snímek ale spoléhá na bezpočet klišé a rozehrává jen ploché vztahy.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.