Tvář Arnolda Schwarzeneggera s očima vylézajícíma tomajerryovsky z důlků, jak se dusí na rudém povrchu Marsu ve filmu Total Recall, patří k ikonickým filmovým momentům počátku 90. let. Stejně tak patří sci-fi režiséra Paula Verhoevena inspirované povídkou Philipa K. Dicka do kolekce hýčkaných filmových neřestí.

Novou verzi Total Recall, jež do českých kin vstoupila ve čtvrtek se sloganem aspirujícím na nejhorší upoutávku roku ("Je to skutečnost nebo rekall"), žádná podobná reputace nečeká.

Tvůrci sice na rozdíl od tandemu Verhoeven-Schwarzenegger berou dystopickou předlohu vážně, nicméně po skautském záměru následuje film, který je lépe vymazat ze vzpomínek.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.