Stále vypadají a tváří se tak, že by roztrhli vejpůl alespoň o čtvrt století mladší protivníky.

Šestašedesátiletý Sylvester Stallone a pětašedesátiletý Arnold Schwarzenegger aktuálně oslavují 80. léta v pokračování filmu Expendabables: Postradatelní, které v pátek vstoupilo do severoamerických kin.

Pro studia Warner Bros. a Lionsgate to byla ideální příležitost, aby ukázaly upoutávky na další filmy, ve kterých se oba herci objeví na začátku roku 2013.

The Last Stand (US premiéra 18. ledna 2013)

S větším napětím se očekává návrat Arnolda Schwarzeneggera do hlavní role. V roce 2013 totiž uplyne deset let od Terminátora 3: Vzpoury strojů, kde už se nebránil komickým vsuvkám a narážkám pro fanoušky. Od té doby se občas někde mihl a později se upsal Postradatelným.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.