Letní Praha, zdá se, přeje pochodům. Den poté, co městem prošli početní příznivci Prague Pride, se objevil další, méně kontroverzní, ale přinejmenším srovnatelně barevný: průvod artistů, muzikantů a diváků novocirkusového festivalu Letní Letná, který právě začal.

Na rozdíl od svého sobotního předchůdce neměl ani příliš velkou snahu proniknout do veřejného prostoru – spořádaně se držel v Letenských sadech a jeho trasa měřila všeho všudy tři sta metrů, od Špejcharu na schodiště pod kyvadlem. Zvědavců i tak přilákal víc než dost.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.