Možná ano, možná ne. Hra s názvem Fashion Hazard se zrodila loni v hlavě Juliany Stockové, ředitelky oddělení vývoje produktů. Ta si všimla, že její náctiletá dcera tráví hodiny a hodiny hraním Temple Run - populární hry, ve které se hrdinové inpirovaní Indianou Jonesem musí co nejrychleji dostat ze starobylého chrámu i s ukořistěným lupem.

Na rozdíl od řady jiných her pro mladé dívky nejde o to, aby vaše postavička vypadala co nejlépe, ale aby co nejrychleji a nejlépe zvládla všechny nástrahy, které na ni na přehlídkovém mole i v zákulisí čekají. Kromě toho má každá postavička svůj propracovaný příběh - jedna vyrostla v chudé rodině, další je zapletena do milostného trojúhelníku a tak dále.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.