Videohry se inspirují hollywoodskými filmy a filmové velkoprodukce si zase berou prvky z videoher, ale žádná filmová adaptace hry nedokázala zatím prorazit a ukázat cestu následovníkům.

Na stříbrném plátně dosud videohry zůstávaly ve stínu fantasy sérií (Pán prstenů, Harry Potter) nebo komiksů (Temný rytíř, Avengers).

Rychlejší hit než Avatar

Hollywood přitom může hernímu průmyslu závidět jeho růst v posledních letech. Do největších projektů se investují stovky milionů dolarů, doprovází je masivní kampaň i bombastické trailery, které zobrazují herní světy díky nejmodernější animaci. A vývojářům se peníze vracejí.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.