Zvukově ojedinělá, prokomponovaná a vyvinutá hudba norského klavíristy Christiana Wallumroda byla v poslední dekádě důležitým vodítkem mladého českého jazzu. Desky Wallumrodova ansámblu patří bez debaty k tomu nejkrásnějšímu z obsáhlého portfolia vydavatelství ECM. V sobotu se však v pražském Divadle Archa Wallumrod představí jako člen ryze improvizujícího kvarteta Dans les arbres. V rámci festivalu Babel Prague předvede hru na takzvaný preparovaný klavír, kdy se mezi struny nástroje vkládají různé předměty.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.