I v dnešní době počítačů může akční hrdina vítězit ve stylu Sedmi statečných. Poslední ránu totiž James Bond v novém pokračování dvounulové ságy Skyfall zasadí vrhem nože, za jaký by se nemusel stydět ani populární Britt ze známého amerického westernu. Alespoň trochu zkušenějšího diváka to nemůže zmást.

Jelikož Skyfall začíná honičkou na střechách vagonů jedoucího vlaku, je jasné, že od tohoto filmu se můžeme dočkat odkazu na cokoli. Třeba na Harryho Pottera nebo Seana Conneryho, záleží jen na diváckém postřehu.

To jsou ale jen ornamenty na jinak tradičně lineárním ději, jehož zákruty se vedou většinou jen s tím, jak hlavní padouch vodí hrdinu po zeměkouli. Takové cestování ostatně od Bonda čekáme a chceme se s ním samozřejmě podívat i do Londýna. Což je město, s jehož proměnami by se dnes měl seznámit každý, kdo chce pochopit, jak je možné jít s dobou a přitom nezapomenout na vlastní kořeny.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.