Podmínky

Podmínky pro zařazení do programu Google Grants

Nezisková organizace/projekt:
•    musí splňovat právní podmínky.
•    její zaměření (či určitý projekt) musí odpovídat vyhlášenému tématu kola.
•    musí mít vlastní web a plánovaná reklama ve vyhledávání Google na něj musí odkazovat.
•    na webových stránkách zapojených do programu Google Grants se nebudou zobrazovat reklamy generující výdělky, např. reklamy Google AdSense nebo partnerské reklamní odkazy.
•    musí mít zájem a kapacitu se o grant - čili účet Google AdWords a jeho kampaně - aktivně starat.

Neziskové společnosti mají možnost získat neomezenou reklamu ve vyhledávání pomocí služby Google AdWords. Společnost Google totiž otevřela páté kolo programu Google Grants, kam se mohou firmy hlásit do 28. listopadu letošního roku.

Tématem stávajícího kola je podpora, rozvoj, zlepšení nebo rozšíření zájmu o české vzdělávání, na které se český Google zaměří v roce 2013.

“Vzdělávání není pouze škola a díky tomu, že internet umožňuje přístup k mnoha informacím, možnost vzdělávat se v různých oblastech celosvětově demokratizuje. Proto chceme pomoci takovým neziskovým organizacím, které vzdělávání nebo vzdělávací projekty v Česku podporují, a zároveň tímto uvést naši novou celoroční kampaň, kterou spustíme začátkem roku 2013,” říká Janka Zichová, PR manažerka českého Googlu.

Zatím jste si přečetli 70 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.