Dvojnásobný oscarový nominant Wes Anderson, kterého by diváci čekali spíše v Karlových Varech nebo na Febiofestu, se zúčastní slavnostního zahájení FAMUfestu.

Každoroční soutěžní přehlídka filmů a prací studentů pražské filmové akademie probehně od 15. do 17. listopadu na Nové scéně Národního divadla. Americký režisér bude hned první den přednášet v rámci Master Class.

Filmová melancholie

Třiačtyřicetiletý Anderson se o film zajímá od dětství. Po raných pokusech se Super 8 kamerou se při studiu filozofie seznámil s hercem Owenem Wilsonem.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.