James Bond je věčný. Film Skyfall, který si pohrává se smrtelností agenta 007 a zavedenými pravidly jeho světa, to prokazuje svým příběhem i komerčními výsledky.

Ty předčily veškerá očekávání, po premiérovém víkendu ve Spojených státech má na kontě už 518 milionů dolarů a podle odhadů by dokonce mohl překonat hranici 900 milionů dolarů. Nejúspěšnější bondovka přitom nepřekročila ani 600 milionů dolarů.

Z Bonda je událost

Víkend v USA vynesl Skyfallu 87,8 milionů dolarů, což je s velkým náskokem rekord značky. Díl Quantum of Solace otevíral za 67,5 milionu dolarů, první bondovka s Danielem Craigem Casino Royale jen za 40,8 milionů dolarů.

Letos jde o čtvrtý nejlepší start po filmech Avengers, Temný rytíř povstal a Hunger Games.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.