Po úspěšných projektech Bratrstvo neohrožených a Pacifik chystají Steven Spielberg a Tom Hanks další televizní seriál z druhé světové války. Pro HBO připravují minisérii o bombardérech a jejich pilotech z 8. letecké armády, informoval The Hollywood Reporter.

Datum premiéry zatím neoznámili, ale zakoupili práva na knihu Masters of the Air: America’s Bomber Boys Who Fought the Air War Against Nazi Germany od historika Donalda L. Millera, který čerpal informace z rozhovorů s pamětníky i z archivů ve Spojených státech, Velké Británii a Německu.

Spielberg a Hanks budou opět v roli výkonných producentů prostřednictvím svých společností Playtone a Amblin Television. Jejich první válečnou spoluprací byl velkofilm Zachraňte vojína Ryana z roku 1998. Spielberg tehdy přímo režíroval, Hanks ztvárnil hlavní roli. 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.