Televize už dávno není ohništěm, kolem kterého se seběhne celá rodina. Diváci, kteří nechtějí, aby jim někdo určoval životní tempo, se na pořady koukají, když sami chtějí. Naproti jim jde nový politický seriál House of Cards, za nímž nestojí žádná zavedená stanice jako HBO nebo Showtime, ale americká internetová služba Netflix.

Celá minisérie složená z třinácti epizod vyšla 1. února, podporuje tak trend maratonů, kdy si lidé úmyslně nechají nahromadit pokračování svého oblíbeného seriálu – ať už si ho nahrávají, nebo stahují – a pak se na něj podívají během pár dní, nebo dokonce na jediný zátah.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.