Byl to obyčejný čtvrtek, ve kterém se podzim se zimou teprve domlouval, kdy se vystřídají. V Kostelní Myslové nebylo 14. listopadu 1996 po sněhu ani památky, vždyť teploměr také ukazoval bezmála osm stupňů nad nulou. Ale v trafice to už z Novin Vysočiny ledově fičelo.

„Dvacet tisíc tun inertního materiálu a dva a půl tisíce tun soli je připraveno ve skladech k okamžitému použití. Všechny sypače a pluhy jsou připraveny. Pracovníci správy staví poslední zásněžky. Nic by nás nemělo překvapit. Pokud má dojít k náhlé změně počasí, víme o tom,“ popisoval přípravy na zimu ředitel Správy a údržby silnic Havlíčkův Brod Milan Drozd.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.