Italská altistka Sonia Prina potěšila posluchače v pražském Rudolfinu Händelovými a Vivaldiho áriemi i neokázalostí svého interpretačního umění. V úterý vystoupila společně se špičkovým tuzemským souborem historických nástrojů Collegium 1704, aniž by strhávala všechnu pozornost jen na sebe.

I když přece jen zůstala některá sedadla v Rudolfinu prázdná, nic to nemění na faktu, že celková atmosféra v sále a vstřícný ohlas znovu dávaly najevo souznění publika se záměrem pořádat koncertní cyklus Hvězdy barokní opery. Jeho nynější první ročník, který začal loni na podzim, se do pražského hudebního dění zařadil okamžitě, a to se samozřejmostí a lehkostí.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.