Zamlklá švýcarská písničkářka Sophie Hunger v posledních letech hudebně rozkvetla. Kytaristka a zdatná klavíristka, která zpívá anglicky, německy, ve francouzštině i ve švýcarské němčině, dnes vystoupí ve vyprodaném pražském Divadle Archa jako hlavní hvězda festivalu Švýcarské jaro. Doprovodí tu svého hudebního stvořitele, jazzového trumpetistu Erika Truffaze, a jeho nejnovější objev, začínající švýcarskou písničkářku Annu Aaron.

"Už jsem na turné pět měsíců. Je zvláštní pozorovat na různých místech světa, jak odchází zima, když jste ji tamtéž viděli přicházet. Ale pořád nejsilnější dojem mám z turné po Americe," říká pro HN Sophie Hunger.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.