Než se 15. listopadu dozví, kdo z nich se stane letošním laureátem Ceny Jindřicha Chalupeckého, čeká pětici finalistů náročný rok.

Ve čtvrtek oznámila porota jejich jména a nyní budou nominovaní cestovat po českých městech, kde představí své projekty anebo v rámci interaktivní Stavebnice změní podobu informačního stánku Chalupeckého ceny.

Několik z finalistů bude mezitím k vidění i v tuzemských galeriích. Výstava Václava Magida v pražské galerii Kostka byla zahájena minulý měsíc, Richard Nikl bude mít výstavu v dubnu v ústecké Galerii Emila Filly.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.