Jedním z nevděčných aspektů dramatických seriálů je první díl nové sezóny. Hlavně proto, že přímo kontrastuje s finále, s emotivním nebo akčním vyvrcholení série, po němž je opět nutné pomalu rozmístit figurky na šachovnici. Jakkoli je fantasy seriál Hra o trůny v mnoha ohledech pozoruhodný a pravidelně jde proti očekáváním diváků, ani on se téhle nástraze nedokázal vyhnout. 

Úvodní díl třetí sezóny, který české HBO odvysílá v pondělí v deset večer, především připomíná, kde se nachází postavy, kdo přežil a kdo si líže rány po konci minulé řady. Je to jen prolog, předehra. V tomto ohledu téměř marnotratně ukrajuje desetinu z nových dílů, které mají pokrývat jenom polovinu knihy Bouře mečů, třetí v sáze od spisovatele George R. R. Martina.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.