Kromě osvědčených hitů, jako je Hra o trůny, nebo Spartakus, jejichž třetí série si věrní diváci právě teď užívají, debutovaly na přelomu března a dubna také dvě nadějné seriálové novinky.

Řady Hannibal a Bates Motel rozvíjejí životopisy zabijáků ze slavných thrillerů. V obou případech jde o prequely, což je vděčný způsob, jak producenti těží ze slavných značek. Divákům ukážou, co vedlo k událostem, které už znají. Takovým prequelem, byť ve větším měřítku, je i filmová trilogie Hobit, navazující na úspěch Pána prstenů.

Hannibal od NBC samozřejmě odkazuje k nejslavnějšímu kanibalovi stříbrného plátna, kterým je Hannibal Lecter. Druhý seriál sleduje dospívání Normana Batese, neblaze proslulého majitele motelu z Hitchcockova Psycha.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.