Dvacetiletá dcera české matky a německého otce, která si říká Debbi, zpívá naštěstí úplně jinak, než vypadá na barevných portrétních fotografiích, které obalují její druhé studiové album Love, Logic & Will (Láska, Logika & Vůle).

Ze strnulosti voskových figurín není v jejím projevu nic. Muzikálnost, s jakou se volně pohybuje ve spleti stylů, nálad a údobí, nepochází z oné české přičinlivosti, jaká i sebemladším šampionkám talentových soutěží umožňuje bezchybně napodobit hlasy i repertoár světových hvězd a jejich posluchačům nechat se kolo od kola unášet až do finále těmito odposlouchávacími zázraky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nové album zpěvačky Debbi, která má českou matku a německého otce, působí na první dojem vysloveně americky. Na nové desce Love, Logic and Will ukazuje Debbi především mimořádný cit pro písničky. Ty jí tentokrát napsali Ivan Kral či například Jana Kirschner.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.