Dvacetiletá dcera české matky a německého otce, která si říká Debbi, zpívá naštěstí úplně jinak, než vypadá na barevných portrétních fotografiích, které obalují její druhé studiové album Love, Logic & Will (Láska, Logika & Vůle).

Ze strnulosti voskových figurín není v jejím projevu nic. Muzikálnost, s jakou se volně pohybuje ve spleti stylů, nálad a údobí, nepochází z oné české přičinlivosti, jaká i sebemladším šampionkám talentových soutěží umožňuje bezchybně napodobit hlasy i repertoár světových hvězd a jejich posluchačům nechat se kolo od kola unášet až do finále těmito odposlouchávacími zázraky.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.