Podruhé během posledních dvou let zavítali do Česka zástupci věhlasného Kennedyho centra, jedné z nejvýznamnějších amerických kulturních institucí. Zatímco vloni přijel Čechům o financování kultury přednášet manažer Brett Egan, letos se v Praze za zavřenými dveřmi uskutečnil čtyřdenní summit mecenášů a úzkých spolupracovníků centra.

Ten vyvrchol sobotním galavečerem v Lobkowiczově paláci, kde ředitel centra Michael M. Kaiser předal zlaté medaile za celoživotní přínos umění trojici hudebníků – dirigentovi Jiřímu Bělohlávkovi a mezzosopranistkám Soně Červené s Magdalenou Koženou – plus také mecenáši Karlu Komárkovi z finanční skupiny KKCG.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.