Jak si nejlépe zajistit lístky na filmy? Jaké snímky si rozhodně nenechat ujít? Třeba na to může odpovědět Karel Och, umělecký ředitel Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Osmačtyřicátý ročník se uskuteční od 28. června do 6. července, jeho hlavními hvězdami budou Oliver Stone, John Travolta nebo Audrey Tautou, která festival zahájí společně s režisérem filmu Pěna dní Michelem Gondrym.

Domácí kinematografii v hlavní soutěži zastoupí Líbánky Jana Hřebejka, mezinárodn porotu povede Agnieszka Hollandová. Závěrečným filmem bude Liberace!, příběh extravagantního pianisty a jeho milence natočil Steven Soderbergh.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.