Tři nečekaná a předčasná úmrtí přinesl středeční den. Jen pár hodin po odchodu hudebníka Filipa Topola a skonu country zpěváka Slima Whitmana zemřel také jedenapadesátiletý italsko-americký herec James Gandolfini, hvězda televizního seriálu Rodina Sopránů (lidověji Sopránovi). "Pozorovat ho při práci bylo jako studovat Marlona Branda," prohlásil o něm obdivně vloni Brad Pitt.

Gandolfini podle mluvčí HBO zemřel na dovolené v Římě, zřejmě v důsledku infarktu. Zpráva je o to smutnější, že teprve vloni v říjnu se Gandolfinimu a jeho nové manželce narodila holčička. Té je nyní osm měsíců.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.