Herec Cory Monteith, který se proslavil díky roli Finna v seriálu Glee, v sobotu zemřel. Tělo našel personál hotelu ve Vancouveru, odkud se měl ten den odhlásit.

Jedenatřicetiletý Monteith měl dlouhodobé problémy s užíváním návykových látek. První léčbu kvůli drogám a alkoholu absolvoval už ve svých 19 letech, letos v březnu nastoupil na dobrovolnou odvykací kúru.

Kanadské úřady uvedly, že příčina smrti není zatím známá, nic však nenaznačuje tomu, že by se Monteith stal obětí násilného činu. "Pan Monteith se ubytoval 6. července a dnes se měl odhlásit. Minulou noc byli v pokoji s panem Monteithem další lidé, ale podle videa se vracel v ranních hodinách už sám. Domníváme se, že byl sám, když zemřel," uvedl náčelník policie ve Vancouveru Doug LePard.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.