Režisér David Fincher je běžně velmi rezervovaný za všech okolností, ale po vyhlášení nominací na televizní ceny Emmy byl podle jeho kolegů vyloženě nadšený. Jeho seriál House of Cards totiž získal devět nominací.

„Obvyklí podezřelí“ s logem HBO sice znovu vybojovali pro kabelovou televizi nejvíc nominací (celkem 108), ale i přes povědomé skóre letos nastala zásadní změna. Poprvé od doby, kdy se smí hlasovat pro pořady vyrobené výhradně pro internet, se prosadil Netflix.

Vítejte ve Washingtonu

Právě největší server na streaming a stahování on-line obsahu vyrobil politické drama House of Cards nominované v hlavních kategoriích, jako jsou nejlepší režie a dramatický seriál.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.