Festival Letní Letná zahájí v neděli cirkusové představení, kam je dětem vstup zakázán. Zdánlivě nesmyslná kombinace ale příznivcům nového cirkusu, pro které je letenská dvoutýdenní přehlídka českých a zahraničních souborů nevyhnutelnou událostí, dává smysl. Během své desetileté existence Letní Letná už české publikum přesvědčila, že show v šapitó nejsou jen programem pro nejmenší.

Přesto letos francouzský soubor Cahin-Caha s burleskním představením Rose bude nejspíš diváky šokovat, a dokonce i pro znalce nového cirkusu pokoří nejedno tabu. Artisti totiž budou na hrazdách létat vzduchem nazí. Smyslná inscenace se proplete visutými lany, postelí plnou hřebíků, výškami i koly.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.