Hintertuxer Gletscher, Rakousko

Parádní i rušný ledovec

Největší kouzlo tohoto ledovce tkví v relativně dlouhých a svižně skloněných ranvejích sjezdovek. Na podzim slouží především pro tlumení abstinenčních příznaků nedočkavých lyžařů (ovšem za velmi čilého ruchu), zatímco od prosince se na něm velmi dobře vyřádí i milovníci ledovcového prostoru, protože jeho návštěvnost s otevřením klasických středisek rapidně klesá.

Třemi úseky kapacitních kabinkových lanovek musíte vystoupat z rozsáhlého parkoviště v Hintertuxu, abyste stanuli na vrcholu Gefrorene Wand. Odtud rolují poměrně prudké červené svahy s rovinkou ve střední pasáži až k mezistanici Fernerhaus, kde je nejvíce rušno.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.