České lázně táhnou. Vloni do nich přijelo více než sto šedesát tisíc zahraničních návštěvníků. Už dávno nejsou útočištěm jen starých lidí procházejících se po kolonádě s pohárkem minerálky.

V dnešních lázních si mezi procedurami můžete zahrát golf, nakoupit luxusní oblečení nebo si poslechnout koncert. Hitem jsou tzv. medical wellness pobyty.

A kdy do lázní vyrazit? Samozřejmě kdykoli, zvlášť pokud vás tam ze zdravotních důvodů pošle lékař. Naordinovat (a zaplatit) byste si je ale měli umět i sami. A podzim je možná pro lázně ten nejlepší čas.

Ke skutečné relaxaci totiž potřebujete nejen jednu delší dovolenou, ale i odpočinek během roku. Lázně se přitom jeví jako ideální řešení - nemusíte do nich dlouze cestovat a už vůbec ne se aklimatizovat na cizí prostředí. Jen je třeba nějak si odpovědět na otázku, proč do nich vůbec jezdit, když mi vlastně vůbec nic není.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.