Na televizní obrazovky se 6. dubna vrací mytické ledové bytosti, draci chrlící oheň a všichni ti, kdo žijí mezi nimi. Čtvrtá řada seriálu HBO Hra o trůny má potenciál stát se historicky vůbec nejsledovanějším seriálem na kabelových televizích.

Tomuto středověkému fantasy dramatu během tří dosavadních řad strmě rostla sledovanost mezi mužskými i ženskými diváky. Přispívají k tomu zejména vztahy mezi postavami, komplikovaný děj a – jak lze od HBO čekat – spousta sexu a násilí.

Seriál vychází ze ságy knih George R. R. Martina nazvané Píseň ledu a ohně, přičemž z plánovaných sedmi jich autor doposud napsal pět. Knihy zasazené na fiktivní kontinent Západozemí vyprávějí osudy více než dvou tuctů postav, které se ocitly uprostřed války šlechtických rodů.

Kromě náboženských roztržek a vztahů mezi rody hrozí také zásahy zvnějšku, od draků či bytostí řečených Jiné, téměř nezdolatelných přízraků, které pocházejí z dalekého severu a dovedou oživovat mrtvé.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.