V očekávaném filmu Star Wars: Epizoda VII si opět zahrají nejen Harrison Ford, Carrie Fisherová a Mark Hamill. Přidají se k nim také herci Andy Serkis nebo Oscar Isaac.

V úterý v noci středoevropského času to oznámili producenti filmu Lucasfilm a Walt Disney Company.

O účasti Forda, Fisherové a Hamilla se mluvilo od chvíle, kdy režisér J. J. Abrams řekl, že sci-fi ságu hodlá restartovat.

Ke třem hercům se z původních Hvězdných válek přidají ještě Peter Mayhew (Chewbacca), Anthony Daniels (C-3PO) a Kenny Baker (RD-2D).

Ford hrál v původních filmech postavu Hana Sola, Fisherová Princeznu Leiu, Hamill pak Lukea Skywalkera. Producenti filmu zatím neuvedli, zda se všichni opět zhostí svých původních charakterů či zda se objeví v nových rolích.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.