Zátěžové koberce, prošoupané a polité kávou bankovních úředníků, se přemístí do luxusních salonků pro vážené klienty banky. A obrazy malířů z devatenáctého století do sádrokartonových kanceláří.

V neorenesančním interiéru někdejší Živnostenské banky v centru Prahy za měsíc dojde ke stěhování, které má českému publiku na průsečících mezi Maxem Švabinským a dnešními tvůrci vyšlapat cestu k současnému umění.

V neděli 28. září se tu pro veřejnost na jediný den otevře druhý ročník přehlídky výtvarného umění Magnus Art.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Budova bývalé Živnostenské banky nabídne prostory přehlídce současného českého umění Magnus Art, kde budou vystavovat třeba laureáti Ceny Jindřicha Chalupeckého. Pro veřejnost bude otevřena pouze 28. září. Expozicí budou provádět odborníci.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.